Kariera

Obecnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Kraków i okolice

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • student studiów inżynierskich – kierunek elektryczny;
  • chęć i motywacja do pracy;
  • dokładność, sumienność oraz dyspozycyjność;

Ponadto mile widziane:

  • uprawnienia SEP E do 1kV;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji budowlanej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenia;
  • rozwój kompetencji związanych z pracą na ww. stanowisku;
  • bogaty pakiet szkoleń;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku Inżyniera budowy pod nadzorem Koordynatora projektu;
  • koordynacja prac na budowie;
  • organizacja pracy Podwykonawców i sił własnych;
  • kontakt z Dostawcami i Podwykonawcami;
  • przygotowanie obmiarów robót;

Elektromonter

  • wykształcenie średnie o profilu elektrycznym lub elektronicznym;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat;

  • wykonywanie instalacji zintegrowanych systemów zarządzania wszystkimi instalacjami technologicznymi w budynkach – BMS oraz innych instalacji elektrycznych i niskoprądowych;
  • prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami;
  • realizacja prac serwisowych w zakresie wykonywanych instalacji;

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres:

biuro@g-automatic.pl

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy. Bardzo prosimy o dopisanie do swojego CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez General Automatic Sp. z o.o. Sp. k., ul. Rondo Mogilskie 1/514, 31-516 Kraków. Dane osobowe zostały zebrane w zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Na podstawie art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka General Automatic Sp. z o.o. Sp. k., ul. Rondo Mogilskie 1/514, 31-516 Kraków.
  • Dane osobowe zostały zebrane w celu ich wykorzystania podczas postępowania rekrutacyjnego.
  • Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
  • Podanie danych nastąpiło dobrowolnie.