Obecnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska:

Inżynier ds. wdrożeń i uruchomień

Kraków i okolice

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Student lub absolwent studiów inżynierskich –kierunek elektryczny
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dokładność, sumienność oraz dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Rozwój kompetencji związanych z pracą na ww. stanowisku
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

Ponadto mile widziane:

  • Uprawnienia SEP E do 1kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji budowlanej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w integracji i uruchamianiu systemów SSP, KD, CCTV, DSO, BMS;

Zakres obowiązków:

  • Uruchamianie systemów niskoprądowych i BMS
  • Wsparcie działu serwisu w zakresie uruchamianych instalacji
  • Współpraca z działem projektowym w zakresie przygotowania dokumentacji dla realizowanych instalacji
  • Weryfikacja dokumentacji dla realizowanych systemów

Elektromonter

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym lub elektronicznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat

  • Wykonywanie instalacji zintegrowanych systemów zarządzania wszystkimi instalacjami technologicznymi w budynkach – BMS oraz innych instalacji elektrycznych i niskoprądowych
  • Realizacja prac serwisowych w zakresie wykonywanych instalacji
  • Prowadzenie pojazdów samochodowych w ramach posiadanych uprawnień do kierowania pojazdami

Asystent projektanta instalacji niskoprądowych i elektrycznych (m.in. BMS, AKPiA, SSP)

Kraków

  • Student lub absolwent studiów inżynierskich – kierunek elektryczny
  • Dokładność, sumienność, dyspozycyjność
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office
  • Dyspozycyjność minimum 20 godzin w tygodniu

  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość oprogramowania SEE Electrical, Revit
  • Umiejętność czytania schematów elektryczny
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji BMS, AKPiA
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji niskoprądowych (m. in. SSP, DSO, KD, CCTV, LAN)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych

  • Opracowywanie pod nadzorem projektów instalacji zintegrowanych systemów zarządzania wszystkimi instalacjami technologicznymi w budynkach – BMS oraz innych instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Na podstawie ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) r. informujemy, że:

  • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka General Automatic Sp. z o.o. Sp. k., ul. Rondo Mogilskie 1/514, 31-516 Kraków.
  • Dane osobowe zostały zebrane w celu ich wykorzystania podczas postępowania rekrutacyjnego.
  • Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania.
  • Podanie danych nastąpiło dobrowolnie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojego CV następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez General Automatic Sp. z o.o. Sp. k. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.